Podcast Za horami.cz

Cestování pro vaše uši

Cestopisy a další inspirace v podobě, kterou si můžete vzít do tramvaje, k obědové pauze, na výlet… prostě kamkoliv, kde se vám zrovna nechce číst ;)

První díly tvoří zejména cestopisy z míst, kam se noha běžného turisty málokdy obtiskne. Do budoucna se pak můžete těšit na povídání a rozhovory s různorodou cestovatelskou tématikou.

Jak poslouchat

Všechny epizody si můžete stáhnout jako mp3 k poslechu offline, pustit rovnou zde na webu nebo přehrát ve vaší oblíbené aplikaci:

Podcast o cestování za horami.cz

Podpora

Audio je dostupné pro všechny zdarma. Nicméně, pokud se vám má vyprávění líbí, je tu pár možností jak přispět na produkci dalších dílů.

Chci podpořit cestovatelský podcast Za horami.cz

Pokud používáte některou z aplikací, která umožňuje podcasty hodnotit, nestyďte se a podělte se o svůj názor. Rovněž sdílení má cenu zlata :)

Epizody:

Microadventure: Dobrodružství v běžném životě (audio)

Zážitky a dobrodružství nemusíme automaticky hledat na druhém konci světa. Některé nás mohou překvapit hned za humny nebo rovnou za nejbližším rohem. Britský dobrodruh Alastair Humphreys proto přišel s konceptem tzv. microadventures, díky kterým můžeme nabourat denní rutinu a zažít něco nevšedního i v průběhu běžného pracovního týdne.
Přečíst...

Svatý nos a putování Zabajkalským národním parkem (audio)

Poloostrov Svatý nos je mnohem méně známý a naštěstí také méně navštěvovaný než ostrovní brácha z protějšího břehu, Olchon. Kromě hmyzích náletů a husté tajgy nabízí i krásné pobřežní výhledy na Bajkal a příjemnou rekreaci v sirných termálních pramenech. Vše však začíná v Usti Barguzin – posledním městečku před vstupem do národního parku.
Přečíst...