Podcast: Cestopisy pro vaše uši

Cestopisy, které vedou na místa, kam se noha běžného turisty obtiskne málokdy. Ve verzi pro vaše ctěné uši. Abyste i v době karantény mohli alespoň snít…

Všechny epizody mého cestovatelského podcastu si můžete stáhnout jako mp3, pustit rovnou zde na webu nebo poslouchat ve vaší oblíbené aplikaci:

Podcast Hlavni Nahled

Audio je dostupné pro všechny zdarma. Nicméně, pokud se vám líbí, přes smsticket mi  můžete poslat dýško, dle vašeho uvážení.

Chci si koupit virtuální vstupenku a podpořit Za horami.cz

Pokud používáte některou z aplikací, která umožňuje podcasty hodnotit, nestyďte se a podělte se o svůj názor. Rovněž sdílení má cenu zlata :)

Epizody:

Barmský Thingyan aneb jak paří na nový rok buddhisti (audio)

Buddhistický nový rok představuje v celé jihovýchodní Asii příležitost k neskutečné pětidenní párty. Začíná se velmi duchovně omýváním všudypřítomných sošek Buddhy, ale od dalšího dne už vzdálené modlitby přehluší naplno vyhulené repropedny a ulice se mění v nemilosrdnou vodní přestřelku, kde se omluvenky neuznávají.
Přečíst...

Svatý nos a putování Zabajkalským národním parkem (audio)

Poloostrov Svatý nos je mnohem méně známý a naštěstí také méně navštěvovaný než ostrovní brácha z protějšího břehu, Olchon. Kromě hmyzích náletů a husté tajgy nabízí i krásné pobřežní výhledy na Bajkal a příjemnou rekreaci v sirných termálních pramenech. Vše však začíná v Usti Barguzin – posledním městečku před vstupem do národního parku.
Přečíst...