Wild Camping Tips

Wild Camping Tips
Tipy na místa, kde se dá přespat na divoko.

Nestrat sa.sk

Nestrat sa.sk
Aljaška a jiná divočina v podání Lukášova svérázného stylu.

kamarádi na cestách

Czech the World
Adri a Matěj jsou sice mladí, ale objeli víc, než se může zdát lecjakému matadorovi. Stránka se hodně zaměřuje na studijní nebo pracovní pobyty.

Informuji.cz
Rozcestník nabízející přehled kulturních, sportovních a volnočasových akcí. Zaměřují se na lokální události. Kromě toho na Informuji najdete i tipy na výlety po celém Česku.

Mikrodobrodružství.cz
Mikrodobrodružství.cz podobně jako já šíří bohulibou myšlenku, že něco zajímavého můžeš zažívat každý den. Stačí chtít. Najdeš tam kompilace příběhů a zkušeností od lidí závislých na táborovém ohni a objevování nových míst.

Travelnative
Na rozdíl od jiných (jako třeba mně :) ) Kuba Frank nejen kecá či píše, ale hlavně koná. Tedy osobně bere lidi na místa, kam by se s klasickou cestovkou určitě nedostali. A hlavně vše řeší s ohledem na přínos místní komunitě a podpoře jejího férového a zdravého rozvoje.

Z cesty kolem světa
Katka s Petrem objeli svět kolem dokola a zjevně jim to nestačilo. Rádi píši o netradičních trecích nebo šíří tipy na cestování po zemích, kde nic není samozřejmé.

Martin Zavadil
Výborný fotograf a nadšený dobrodruh. Dvorní dokumentarista Travel SLAMU. Několik fotek mé maličkosti zde na webu je od něj.

Josh Woodward
Skvělý muzikant, který tvoří hudbu pod Creative Commons licencí. Je autorem chytlavého motivu v úvodní znělce mých podcastů.