Nestrat sa.sk

Nestrat sa.sk
Aljaška a jiná divočina v podání Lukášova svérázného stylu.

kamarádi na cestách

Czech the World
Adri a Matěj jsou sice mladí, ale objeli víc, než se může zdát lecjakému matadorovi. Stránka se hodně zaměřuje na studijní nebo pracovní pobyty.

Informuji.cz
Rozcestník nabízející přehled kulturních, sportovních a volnočasových akcí. Zaměřují se na lokální události. Kromě toho na Informuji najdete i tipy na výlety po celém Česku.

Kudyznudy.cz
Rozcestník kulturních a dalších volnočasových akcí po ČR.

Mikrodobrodružství.cz
Mikrodobrodružství.cz podobně jako já šíří bohulibou myšlenku, že něco zajímavého můžeš zažívat každý den. Stačí chtít. Najdeš tam kompilace příběhů a zkušeností od lidí závislých na táborovém ohni a objevování nových míst.

Nejkrásnější místa Česka - TuristickaMapa.cz

Turistická mapa.cz

Tipy na výlety, zajímavá místa i akce po celé České republice.

Travelnative
Na rozdíl od jiných (jako třeba mně :) ) Kuba Frank nejen kecá či píše, ale hlavně koná. Tedy osobně bere lidi na místa, kam by se s klasickou cestovkou určitě nedostali. A hlavně vše řeší s ohledem na přínos místní komunitě a podpoře jejího férového a zdravého rozvoje.

Z cesty kolem světa
Katka s Petrem objeli svět kolem dokola a zjevně jim to nestačilo. Rádi píši o netradičních trecích nebo šíří tipy na cestování po zemích, kde nic není samozřejmé.

Martin Zavadil
Výborný fotograf a nadšený dobrodruh. Dvorní dokumentarista Travel SLAMU. Několik fotek mé maličkosti zde na webu je od něj.