Chceš se vydat na náročnější přechod hor či delší čundr a nemáš moc zkušeností? Láká tě svobodné putování s batohem, horské vyhlídky a noci v přírodě, ale zatím sis netroufl(a) opravdu vyrazit? Nejsi si jist(a), co si na takový trek zabalit tak, aby tě krosna nepřibila k zemi, ale zároveň abys neměl(a) hlad a někde nezmrzl(a)?

Právě pro tebe jsem připravil kurz Poprvé do hor, kde záživnou formou předávám své zkušenosti z mnoha let na cestách. Během 4 hodin proberem základy plánování, vybavení, správného balení, jídla na horách nebo bezpečnosti a nakousnem i pár dalších praktických témat.

08 Nizke Tatry Hrebenovka

Kromě výtisku souhrnu celého kurzu si dozajista odneseš hromadu užitečných tipů, úsměv na tváři a chuť vyrazit někam do kopců.

Ale místo planých řečí, nechť promluví hlas jedné z mnoha spokojených účastníků:

Čtyřhodinová délka kurzu možná na první pohled působí trochu děsivě, ale nakonec to uteklo jako voda. Líbila se mi praktická cvičení, například na téma „kde (ne)stanovat“.

Hodně lidí chce cestovat a každý by o tom chtěl dělat přednášky, ale ne každý na to má. A já si myslím, že zrovna Kuba patří k těm, kteří to dělají fakt dobře, výstižně, účelně, že si z toho člověk fakt něco odnese a ještě se dobře pobaví :)

Jana

Zjisti o kurzu více a podívej se na volné termíny

Sajany Rusko Perevalnaja