Historky z archivu: První cesta po Gruzii z roku 2011 (záznam online streamu)

Protože podzim 2020 přinesl druhou vlnu virů v povětří, museli jsme se zase všichni zašít doma a nikam nechodit. Abychom se za dlouhých večerů nenudili, připravil jsem sérii s názvem „Historky z dobrodružného archivu“, kde se dělím o málo známé perličky a příběhy, které se třeba z různých důvodů nevešly do přednášek nebo jsou tak staré, že si je skoro nepamatuji ani já sám. Pro premiéru tohoto online vysílání jsem si vybral svou první expedici do tehdy teprve se turisticky rozvíjející Gruzie.


Musím podotknout, že to byl zas po dlouhé době nezvyk. Mluvit do zdi a doufat, že na druhém konci drátu se někdo baví :) Ale podle vašich reakcí se zdá, že můj pokus porvat se v hlavním vysílacím čase s televizními trháky jako jsou Výměna manželek XII, Sestřičky Modrý kód, Četnické humoresky nebo třeba Myšlenky zločince, byl úspěšný.

Užijte si záznam, neplačte nad cestovatelsky zmařeným rokem a pojďme se spolu zasnít nad tím, kam se podíváme někdy v budoucnu. A jestli vás mé povídání baví, mrkněte na Facebook, co je v plánu, nebo (až to zase půjde) se přijďte podívat na živou přednášku ;)

Autory prezentovaných fotek jsou zejména Lukáš Kobza, Martin D. a další kamarádi, kteří se mnou uvedené expedice absolvovali. Děkuji za svolení vytáhnout je z archivů na světlo.

Líbilo?

Pokud ti článek pomohl nebo tě pobavil, nebylo jeho psaní marná práce.
A jestli jsi se dočetl(a) až sem, možná dumáš, jak pro změnu pomoci mně v další tvorbě. Je to jednoduché jak facka:

Koukni, zda v e-shopu nemám něco, co tě nadchne

Přijď mě pozdravit na přednášku

Související články

Upozornění na nové komentáře
Nekomentuji, ale
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Copy link