Jaký byl první Travel Slam?

To jsem si jednou usmyslel pěknou ptákovinu… A dopadlo to naprosto neuvěřitelně. Přišlo 160 diváků, tedy skoro dvojnásobek nejdivočejších očekávání organizátorů. Díky všem, kdo dorazili a kdo nám pomohli ji přivést k životu. Fotky najdete níže.

13 Travel Slam Brno divaci

Vám všem díky!

O co šlo

Netradiční příběhy a zážitky čekají na každého, kdo jim vychází vstříc. Přesto, že ne všichni mají odvahu pustit se na neprobádané území, mnozí by rádi slyšeli a viděli, co nás za hranicí komfortní zóny čeká.

Travel slam je akce pro obě části cestovatelské komunity. Na jedné straně pro všechny, kteří se chtějí podělit o svůj příběh a na straně druhé pro diváky, jež se rádi zasmějí a vzdají hold střeleným dobrodruhům.

Řečníci na svůj zajímavý příběh z cest mají jen šest minut času na pódiu a maximálně 20 obrázků. V takovém formátu není místa pro nudu, protože do vymezeného limitu se dá vecpat akorát jedna pořádná historka a nebo hodně silný koncentrát zážitků. Každý projev nás vezme do jiného koutu světa, každý vystupující je z jiného těsta.

Na konci publikum hlasuje o nejlepších výstupech.

Jak to dopadlo

První ročník Travel SLAMu navštívilo 160 lidí. Nejčastějším dotazem po akci bylo: „Kdy to zopakujete?” (To už mimochodem víme – únor 2020 v Praze a Brně)

Největším favoritem diváků se nakonec stal Lukáš Buchta, který zaujal svou pestrou přehlídkou vynalézavých zaměstnání na cestách a nebojácným přístupem k problémům.

Vítězové si odnesli ceny úhrnem za téměř 10 000 Kč

Večer cestovatelských stand upů zpestřil svým hudebním vystoupením fantastický písničkář Pavel Čadek, jemuž publikum dopřálo ovace ve stoje jako v opeře.

Většina soutěžících se pak s diváky setkala v rámci afterparty. Takže pokud někdo zaujal, nebylo nic snadnějšího než se u oblíbeného nápoje dozvědět víc.

50 Travel Slam Brno ucastnici

Odvážná parta

Sponzoři a partneři

Akce formátu Travel SLAMu by se nikdy nemohla uskutečnit bez podpory mnoha lidí a subjektů, které nám poskytly prostor nebo odměny pro vystupující. Vše podstatné se odehrálo v Café Práh a na ještě důležitější afterparty jsme se přesouvali do Expediční klubovny, která pro nejlepší připravila navíc pár bonusů.

A jaké byly další ceny?

  • Akční odměnou pro vítěze byly dva lístky na dobrodružný kontinentální závod Prison race.
  • Kurz REAGUJ od ZDrSEM jednoho z medailistů zážitkově připraví na těžké chvíle, kdy je potřeba pomoci někomu v ohrožení života.
  • Za sušené maso pro dostatek energie na odlehlých místech děkujeme Jimmy’s Food.
  • Nejlepší tři soutěžící se podělili o outdoorové vychytávky od Hanibal.cz.

Mediální partner

Ochranná křídla, co se týče šíření povědomí o našem počinu, nad námi rozevřel server Informuji.cz.

Děkujeme!

25 Travel Slam Brno Lukáš Buchta

To je on. Vítěz prvního Travel SLAMu ;)

Fotogalerie večera

Takhle to celé vypadalo a byla to jízda.

Za super fotky z prvního Travel SLAMu jsme zavázani Martinu Zavadilovi

Související články

Upozornění na nové komentáře
Nekomentuji, ale
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Copy link