Tucty selfie ani holedbání, jak se o nás kde hezky postarali, ode mě nečekej. Spíše zábavné cestopisy, fotky míst kam noha turisty zas tak často nepáchne a spoustu inspirace i užitečných tipů. Za humny nečíhá drak ale zážitky, tak se vydej na cestu!

O autorovi:

Na občanku mi napsali Jakub Venglář a kamarádi mě překřtili na Indiána.

Věřím, že zážitky jsou to jediné, co nám nikdo (kromě Alzheimera) nemůže vzít. Proto se snažím žít tak, abych jednou, až mi sestřička s bryndáčkem přijde utřít poslintanou bradu a nohy mě stěží donesou za dveře záchodu, měl na co vzpomínat.

Hory, podzemí a veškerá místa, kde je co objevovat, jsou mým přirozeným prostředím výskytu. Bez čeho nedokáži existovat je ultimate frisbee. V pracovním životě jsem filmař a ve volných chvílích pro každou špatnost. Patřím k zájmovému sdružení Instruktoři Brno a sem tam i něco vyfotím nebo napíšu, jak můžete vidět tady na webu…

jakub Kuba Venglar Za Horami Cz

Tak to jsem já …

Další redaktoři:

Nerad bych se omezoval na tvorbu jednoho (šéf)redaktora. Pokud máš náměty na vlastní články, neváhej se ozvat na email redakce: redakcezahorami.cz.

Přispěvatelé

Udržet Za horami.cz při čilém životě a zachovávat kvalitu obsahu stojí nemalé množství času, úsilí i peněz. Mrkni na stránku s informacemi pro přispěvatele, abys mohl(a) ocenit, co pro čtenáře dělám.

Sociální stalking a odběr článků

Aby ti neuteklo, co se kde Za horami šustne, lajkuj modré zlo, sčítej na googlu nebo si přidej odběr RSS. Dle libosti ;)

Newsletter

Pomalejší, ale spolehlivou cestou, jak neminout nic důležitého, je odběr novinek e-mailem. Poštovní holub se zastaví maximálně jednou měsíčně a přinese výběr nejlepších článků a pozvánky na akce, na kterých se Za horami.cz podílí. Tvou adresu nikomu nedám, i kdybych ji měl bránit vlastním tělem. Jediné místo, kde je uložená (a to opravdu bezpečně), jsou chráněné servery služby Mailchimp, přes kterou emaily rozesílám.

Přihlášení k odběru novinek

* Pole s hvězdičkou jsou nezbytná pro úspěch celé operace

Zajímají mě akce Za horami.cz *

Informuj mě o přednáškách a dalších událostech v okolí těchto měst: