Tucty selfie ani holedbání, jak se o nás kde hezky postarali, ode mě nečekej. Spíše zábavné cestopisy, fotky míst kam noha turisty zas tak často nepáchne a spoustu inspiraceužitečných tipů.

Za humny nečíhá drak ale zážitky, tak se vydej na cestu!

21 Indie Nepal Singalia

Uvidíme kam nás dovede…

O autorovi:

Prý jsem trochu exot. Na občanku mi napsali Jakub Venglář a kamarádi mě překřtili na Indiána.

Věřím, že zážitky jsou to jediné, co nám nikdo (kromě Alzheimera) nemůže vzít. Proto se snažím žít tak, abych jednou, až mi sestřička s bryndáčkem přijde utřít poslintanou bradu a nohy mě stěží donesou za dveře záchodu, měl na co vzpomínat.

Hory, podzemí a veškerá místa, kde je co objevovat, patří k mým přirozeným prostředím výskytu. Bez čeho nedokáži existovat je ultimate frisbee a pohyb obecně.

Kuba Venglar Za Horami

Další redaktoři:

Nerad bych se omezoval na tvorbu jednoho (šéf)redaktora. Pokud máš náměty na vlastní články, neváhej se ozvat na email redakce: redakcezahorami.cz.

Podpora

Udržet Za horami.cz při čilém životě a zachovávat kvalitu obsahu stojí nemalé množství času, úsilí i peněz. Chceš-li mě podpořit v další tvorbě a zároveň si udělat radost něčím pěkným, pořiď si některou z drobností v mém cestovatelského obchodu.

Sociální stalking a odběr článků

Aby ti neuteklo, co se kde Za horami šustne, lajkuj modré zlo, zapiš se do emailového newsletteru nebo si přidej odběr RSS. Dle libosti ;)