Rozhodně ne na nějakém rádobyfancy ego-blogu. Tucty selfie ani holedbání, jak se o nás kde hezky postarali, ode mě nečekej. To spíše zábavné cestopisy, fotky míst kam noha turisty zas tak často nepáchne a spoustu inspirace i užitečných tipů nejen stran trekové turistiky. Kde to jde, nechybí podstatné informace pro naše následovníky. Za humny nečíhá drak ale zážitky, tak se vydej na cestu!

O autorovi:
Kde to jsem?

Na občanku mi napsali Jakub Venglář a kamarádi mě překřtili na Indiána. Věřím, že zážitky jsou to jediné, co nám nikdo (kromě Alzheimera) nemůže vzít. Proto se snažím žít tak, abych jednou, až mi sestřička s bryndáčkem přijde utřít poslintanou bradu a nohy mě stěží donesou za dveře záchodu, měl na co vzpomínat. Hory, podzemí a veškerá místa, kde je co objevovat, jsou mým přirozeným prostředím výskytu. Bez čeho nedokáži existovat je ultimate frisbee. V pracovním životě jsem filmař a ve volných chvílích pro každou špatnost. Patřím k zájmovému sdružení Instruktoři Brno a sem tam i něco vyfotím nebo napíšu, jak můžete vidět tady na webu…

Další redaktoři:

Nerad bych se omezoval na tvorbu jednoho (šéf)redaktora. Pokud máš náměty na vlastní články, neváhej se ozvat na email redakce: redakcezahorami.cz.

Přispěvatelé

Udržet Za horami.cz při čilém životě a zachovávat kvalitu obsahu stojí nemalé množství času, úsilí i peněz. Mrkni na stránku s informacemi pro přispěvatele, abys mohl(a) ocenit, co pro čtenáře dělám.

Sociální stalking a odběr článků

Aby ti neuteklo, co se kde Za horami šustne, lajkuj modré zlo, sčítej na googlu nebo si přidej odběr RSS. Dle libosti ;)

Newsletter

Pomalejší, ale spolehlivou cestou, jak neminout nic důležitého, je odběr novinek e-mailem. Poštovní holub se zastaví maximálně jednou měsíčně a přinese výběr nejlepších článků a pozvánky na akce, na kterých se Za horami.cz podílí. Tvou adresu nikomu nedám i kdybych ji měl bránit vlastním tělem.