Začalo to tím, že jsem chtěl nějaké hezké “pracovní” tričko. Poté, co mi zhruba 91% lidí, kterým jsem ukázal návrh, odvětilo slovy “to chcu taky”, jsem se rozhodl dopřát tu možnost všem.

Tak vzniklo vyjádření nejniternějších pocitů každého horala aneb super cestovatelské tričko od Za horami.cz. Níže najdete vše potřebné, jako kolik ta sranda stojíjak ji pořídit ;)

Potisk bude vypadat jako na následujícím obrázku. Barvu trička si lze zvolit dle libosti a možností dodavatele.

triko tricko na hory horalske

Varianty a ceny

Trika beru od prověřené firmy Malfini (dříve Adler) a grafiku na ně dostanou profesionálové z Trikotisk.cz. Nemějte tedy obavy, že by vám přišel šunt, co se po dvou vypráních nebude dát nosit.

K dispozici dávám následující varianty:

Pánská

  • Basic. Obyčejné triko za 350 Kč.
  • Fantasy. Funkční triko z prodyšného a rychleschnoucího materiálu vhodné na sportovní aktivity i turistiku za 470 Kč.

Dámská

  • Basic. Obyčejné triko za 350 Kč.
  • Pure. Dámská “více sexy” alternativa s kratšími rukávy a výraznějším střihem za 350 Kč.
  • Fantasy. Funkční triko z prodyšného a rychleschnoucího materiálu vhodné na sportovní aktivity i turistiku za 470 Kč.

Jak si vybrat barvu

Pro výběr barev si rozklikněte odkazy výše a do objednávky mi prosím pište jejich kódy (tzn. azurově modrá má kód 14, červená 07 atp.).

Jestli vás zajímá, jak navržená grafika vypadá na jednotlivých odstínech, připravil jsem speciální stránku s pár ukázkami. Obecně je lepší zvolit světlejší nebo středně tmavý odstín, protože na tmavých podkladech návrh nevynikne.

Jak si vybrat velikost

Klidně vezměte velikost, na jakou jste zvyklí. Trika rozměrově celkem odpovídají konvencím (aspoň pánská, která jsem měl).

Pokud si to však chcete přeměřit vědečtěji, zde je tabulka velikostí podle rozměrů postavy nebo můžete vybírat přímo podle rozměrů jednotlivých nabízených triček:

Kdy a jak se k vám triko dostane

Objednávkou a následným zaplacením potvrzujete svůj zájem o produkt, který zadám do výroby v druhé půlce listopadu. Rozesílat budu českou poštou pravděpodobně v průběhu prvního prosincového týdne, ale pokusím se i dříve.

Triko si ode mě můžete převzít i osobně v Brně nebo Plzni. Zavčasu napíšu alespoň dva časy a místa, kde bude možné si dáreček vyzvednout.

Objednávka

Není na ni nic těžkého. Stačí vyplnit, zaplatit a začít se těšit.

Deadline, tedy nejzazší možné datum, kdy ještě akceptuji vaše přání vlastnit super tričko, je 15. listopadu.

Pokud jste masochisti nebo paranoici, můžete se začíst do obchodních podmínek. Kliknutím na tlačítko “Odeslat objednávku” s nimi totiž souhlasíte.