Každý má svou šílenou historku … Večer krátkých cestovatelských stand upů.

Akce již proběhla a byla naprosto neuvěřitelná. Děkujeme všem, kdo dorazili a kdo nám pomohli ji přivést k životu. Níže najdete průběžně doplňovanou galerii fotek z večera.

O co jde

Netradiční příběhy a zážitky čekají na každého, kdo jim vychází vstříc. Přesto, že ne všichni mají odvahu pustit se na neprobádané území, mnozí by rádi slyšeli a viděli, co nás za hranicí komfortní zóny čeká.

Travel slam je akce pro obě části cestovatelské komunity. Na jedné straně pro všechny, kteří se chtějí podělit o svůj příběh a na straně druhé pro diváky, jež se rádi zasmějí a vzdají hold střeleným dobrodruhům.

Nudit se nikdo nebude, protože čas je akorát na jednu pořádnou historku. Každá odjinud, každý vystupující z jiného těsta.

Jestli máš zábavný příběh z cest a k němu pár fotek, přijď se o ně podělit. Každý řečník od nás dostane šest minut času na pódiu, prostor pro několik obrázků a nadšené publikum. Na konci budou diváci hlasovat o nejlepších výstupech, pro které chystáme zajímavé odměny.

A vy všichni ostatní, přijďte se inspirovat a pobavit.

Večer cestovatelských stand upů v Café Práh doplní hudební vystoupení a všichni společně jej zakončíme pořádnou afterparty v Expediční klubovně. Takže jestli vás někdo svým vyprávěním zaujal, není nic snadnějšího než se u oblíbeného nápoje dozvědět víc.

Přijďte si s námi užít cestovatelský večer, jaký v Brně ještě nebyl!

Akci najdete také na webu Kudyznudy.cz.

travel SLAM brno

Sponzoři a partneři

Takováhle akce by se nikdy nemohla uskutečnit bez podpory mnoha lidí a subjektů, které nám poskytují prostor nebo odměny pro vystupující. Vše podstatné se bude dít v Café Práh a na ještě důležitější afterparty se přesuneme do Expediční klubovny, která pro nejlepší připravila navíc pár bonusů.

A jaké jsou další ceny?

  • Akční odměnou pro někoho na stupních vítězů budou dva lístky na dobrodružný kontinentální závod Prison race.
  • Kurz REAGUJ od ZDrSEM jednoho ze soutěžících zážitkově připraví na těžké chvíle, kdy je potřeba pomoci někomu v ohrožení života.
  • Sušené maso pro dostatek energie na odlehlých místech. Děkujeme Jimmy’s Food.
  • Aby vám příští výlet zpříjemnila nějaká nová outdoorová vychytávka, je tu Hanibal.cz.

Mediální partner

Ochranná křídla, co se týče šíření povědomí o našem počinu, nad námi rozevřel server Informuji.cz.

Fotogalerie večera

Zatím jen první vlaštovky, brzy zde bude víc.

Za fotky z prvního Travel SLAMu děkujeme Martinu Zavadilovi.