Pomozte autorovi vašeho oblíbeného webu k účasti na expedici snů. Kam a proč?

Fjällräven Polar je arktické dobrodružství se psím spřežením. Skupina obyčejných lidí z celého světa si vyzkouší, jaké to je projet 300 kilometrů polární divočinou a fungovat v náročných podmínkách. O místa na expedici se soutěží a přesto, že Česká Republika letos nemá svůj spot, je šance dostat se mezi vyvolené v rámci kategorie “ostatní země”. Stačí maličkost – vyhrát v hlasování nebo zaujmout pořadatele. Jiná cesta není a místa jsou jen dvě.

Účastníky čeká za polárním kruhem týden, jaký si do té doby nedokázali představit ani v těch nejdivočejších snech. Zima a sníh, starost o psy a zážitky na celý život. Prosím pomozte mi svým hlasem a šířením, abych se s vámi o své mrazivé zkušenosti mohl podělit tak věrně, že i v teple domova budete hledat rukavice a šálu.

Hlasujte zde.

Hlasovat můžete v dané kategorii jen jednou. Nezapomeňte hlasovat tlačítkem “vote”, přihlásit se přes fb a znovu zmáčknout vote (občas to první pokus nezaregistruje). Díky!

Video

Podpůrná stránka na facebooku:

https://www.facebook.com/events/337587713299740/ Všechny aktuality pěkně přehledně na jednom místě. Nezapomeňte přizvat své kamarády. Tohle bude napínavá jízda…

Videa a fotky z minulých ročníků:

http://polar.fjallraven.com/about-polar/past-years/ Podívejte se, kam mě to vlastně chcete poslat. Že je to nerozum? Mráz, sníh, vítr? O to tady přece jde…

Fjällräven Polar
Více o soutěži

Expedice se zúčastní 24 lidí z celého světa. Z každé vyvolené země dva plus dva za kategorii “ostatní země”. První šťastlivec je vybrán ve všelidovém hlasování – zkrátka, kdo přesvědčí v dané kategorii nejvíce osob, aby pro něj volily, jede. V každé kategorii máte jeden hlas. Druhý člověk je vybrán porotou pořadatelů. Hlasuje se od 16. listopadu do 15. prosince. 20. prosince budou zveřejněni všichni úspěšní kandidáti.

English version

In case you would like english version of this page, please visit https://zahorami.cz/polar-english