Aneb originální vyjádření nejniternějších pocitů každého horala… 

16

Varianty a ceny

Trička beru od prověřené firmy Malfini (dříve Adler) a grafiku na ně dostali profesionálové z Trikotisk.cz. Neměj tedy obavy, že by ti přišel šunt, co se po dvou vypráních nebude dát nosit.

Aktuálně jsou k dispozici malý zbytek “obyčejných” trik po 350 Kč nebo “funkční” varianta, která je vhodná na sport, do hor, zkrátka kdekoliv, kde oceníte odsávání potu a rychle usychání.

Dámská trika jsou opravdu dámská. Žádné pytle na brambory, ale hezký střih.

 Dsc6676

Jak si vybrat velikost

Klidně vezmi velikost, na jakou jsi zvyklý/á. Trika rozměrově celkem odpovídají konvencím (aspoň pánská, která jsem měl).

Pokud si to však chceš přeměřit vědečtěji, zde je tabulka velikostí podle rozměrů postavy nebo můžeš vybírat přímo podle rozměrů jednotlivých nabízených triček:

 Dsc6620 1

Kdy a jak se k tobě triko dostane

Trička se snažím rozesílat nejpozději do týdne od obdržení platby. Balíček poputuje doporučeně Českou poštou.

Svůj hadřík si ode mě můžeš převzít i osobně v Brně na některé z přednášek. Stačí mi napsat mail, kam jej mám dovézt. Prosím avízo aspoň týden před přednáškou, jinak nemohu zaručit, že jej budu mít s sebou.


Pokud jsi masochista nebo paranoik, můžeš se začíst do obchodních podmínek. Kliknutím na tlačítko “Odeslat objednávku” s nimi totiž souhlasíš.