Rozhodli jsme se, že má nejoblíbenější ilustrace k připravované knize si zaslouží vystoupit ze stránek a získat si tvé srdce – nebo aspoň prostor někde poblíž – hezky na tričku. Aby každý hned poznal, co je tou opravdovou vášní, jež nám všem dokáže vyhnat tep k výšinám.

Kralovska Modra Divna 2x3 Png

Co to bude zač

Neměj obavy, že by ti přišel šunt, co se po dvou vypráních nebude dát nosit. Trička beru od prověřené firmy Malfini (dříve Adler) a grafiku na ně dostanou profesionálové z Trikotisk.cz.

Kromě bavlněné verze pro městskou parádu nabízím také „funkční“ variantu, která je vhodná na sport, do hor, zkrátka kamkoliv, kde oceníš odsávání potu a rychle usychání.

Dámská trika jsou opravdu dámská. Žádné pytle na brambory, ale hezký střih.

Jak si vybrat velikost

Klidně vezmi velikost, na jakou jsi zvyklý/á. Trika rozměrově celkem odpovídají konvencím (aspoň pánská, která jsem měl).

Pokud si to však chceš přeměřit vědečtěji, zde je tabulka velikostí podle rozměrů postavy nebo můžeš vybírat přímo podle rozměrů jednotlivých nabízených triček:

Triko Vizualizace Mrk

Kdy a jak se k tobě triko dostane

Hotová trika bych měl mít k dispozici na konci června a hned je budu rozesílat.

Svůj hadřík si ode mě můžeš převzít i osobně v Brně, na přednášce či na některém z kurzů. Stačí mi napsat mail, kam jej mám dovézt. Prosím avízo aspoň týden před akcí, jinak nemohu zaručit, že jej budu mít s sebou.

Existuje i nějaký jiný design?

Pod tímto odkazem najdeš pár posledních kousků ze série „Proč to sakra dělám?” za výprodejové ceny ;)


Pokud jsi masochista nebo paranoik, můžeš se začíst do obchodních podmínek. Kliknutím na tlačítko „Odeslat objednávku“ s nimi totiž souhlasíš.