Začalo to tím, že jsem chtěl nějaké hezké “pracovní” tričko. Poté, co mi zhruba 91% lidí, kterým jsem ukázal návrh, odvětilo slovy “to chcu taky”, jsem se rozhodl dopřát tu možnost všem.

Tak vzniklo vyjádření nejniternějších pocitů každého horala aneb super cestovatelské tričko od Za horami.cz. Níže si jej můžete objednat.

14

Varianty a ceny

Trička beru od prověřené firmy Malfini (dříve Adler) a grafiku na ně dostali profesionálové z Trikotisk.cz. Nemějte tedy obavy, že by vám přišel šunt, co se po dvou vypráních nebude dát nosit.

Aktuálně jsou k dispozici pouze “obyčejná” trika po 350 Kč. Pokud byste nicméně měli zájem o funkční variantu vhodnou na sport, napište mi mail (obchodnizahorami.cz) a když se sejde více požadavků, trika nechám vyrobit.

Dámská trika jsou opravdu dámská. Žádné pytle na brambory, ale hezký střih.

Barevně si můžete vybrat z modré, zelené nebo tyrkysové.

Jak si vybrat velikost

Klidně vezměte velikost, na jakou jste zvyklí. Trika rozměrově celkem odpovídají konvencím (aspoň pánská, která jsem měl).

Pokud si to však chcete přeměřit vědečtěji, zde je tabulka velikostí podle rozměrů postavy nebo můžete vybírat přímo podle rozměrů jednotlivých nabízených triček:

Cestovatelske Triko

Kdy a jak se k vám triko dostane

Trika se snažím rozesílat nejpozději do týdne od obdržení platby. Balíček k vám poputuje doporučeně Českou poštou.

Svůj hadřík si ode mě můžete převzít i osobně v Brně na některé z přednášek. Stačí mi napsat mail, kam jej mám dovézt. Prosím avízo aspoň týden před přednáškou, jinak nemohu zaručit, že jej budu mít s sebou.

Objednávka

Není na ni nic těžkého. Stačí vyplnit, zaplatit a začít se těšit. Počty a varianty jsou nastavené podle aktuálních triček na skladě. Není vaše velikost nebo vysněná barva? Napište mail a jestli budu dělat druhou várku, budu na vás myslet.


Pokud jste masochisti nebo paranoici, můžete se začíst do obchodních podmínek. Kliknutím na tlačítko “Odeslat objednávku” s nimi totiž souhlasíte.