Už je tomu tak, že z Asijské odyssey vznikne kalendář. Práce s ním bude jak na kostele, ale co bych neudělal pro potěchu vašich očí, že? Má to jeden drobný háček. Nemám šajnu, kolik toho mám nechat natisknout. Proto jsem zvolil formu závazných předobjednávek, díky kterým si vy můžete rezervovat jeden či více vysněných kousků a já budu vědět, kolik jich mám pánům tiskařům zadat k výrobě.

kalendar titulni strana.jpg

Fanské hory to dopracovaly na titulní stranu

Co můžete očekávat?
  • Závěsný měsíční kalendář formátu A3, jež ozdobí každou domácnost, dětský pokojíček či pracovní nástěnku
  • Nahlédnutí do šesti exotických zemí
  • 12+1 vypiplaných fotek z více něž půl roku cesty po Asii
  • Můj osobitý komentář ke každé z nich
  • Dárek pro sebe nebo kohokoliv jiného, u koho nechcete následující rok vidět Rudu Pivrnce nebo nicneříkající zátiší s kytičkami
Na kolik ta sranda přijde?

Cenu kalendáře jsem stanovil na 270 Kč za kus. Pokud vám jej bude doručovat pošta, počítejte se stovkou navíc za celou zásilku. Ušetřit ji můžete při osobním převzetí v Brně nebo na přednášce.

Jak bude vypadat výsledek?

Abyste si nekupovali zajíce v pytli, zde jsou ukázky. Popisky si zatím nechám pro sebe, abyste měli aspoň nějaké překvapení.

Jak si kalendář objednat?

Vyplněním formuláře a zaplacením příslušného obnosu. Kalendáře budu tisknout začátkem listopadu a i když nechám vyrobit pár rezervních kousků navíc, hlavním vodítkem pro mě bude počet již objednaných exemplářů. Jedinou jistotou je proto včasná rezervace. Předobjednávky přijímám do 1. listopadu. Na kalendář se pak můžete těšit na přelomu listopadu a prosince.

Vyplňte tuto předobjednávku.