Historky z archivu: Thajsko očima skeptického dobrodruha (záznam online streamu)

V dalším díle historek z archivu se podíváme do Thajska. Což sice nezní jako má obvyklá destinace, ale jak uvidíte i zde se lze vyřádit. A nebo naopak náramně odpočinout. Mimo jiné povyprávím o dobrovolničení na hostelu v Bangkoku, největším nebezpečí pro cestovatele, setkáních s prima lidmi, krutých masážích nebo nejlepším jídle na světě. A ukážu vám méně známý a navštěvovaný sever Thajska.

Užijte si záznam a jestli vás mé povídání baví, mrkněte na Facebook, co je v plánu, nebo (až to zase půjde) se přijďte podívat na živou přednášku.

Pokud zrovna nebudou dávat, co byste fakt chtěli vidět, vedu i jejich záznamy.

Poznámka: 

Až dodatečně jsem si vzpomněl, proč byl skútr problém i s mezinárodním řidičákem. I když se vás na to v půjčovně nikdo ptát nebude, tak oficiálně je pro legální řízení většiny skútrů v Thajsku nutný mezinárodní řidičák na motorku o patřičné kubatuře. To, co tam dostanete, je totiž o něco silnější stroj, než na co se se u nás dává k „béčku“ automatické povolení k řízení malého skútru.
 
Více najdete v praktickém článku o cestování po Thajsku.

Líbilo?

Pokud tě video pobavilo či zaujalo, nebyla jeho tvorba marná práce. Kdybys mě chtěl(a) v další tvorbě jakkoliv podpořit, je to jednoduché jak facka:

Koukni, zda v e-shopu nenajdeš něco, co tě nadchne

Přijď pozdravit Kubu na přednášku

Související články

Upozornění na nové komentáře
Nekomentuji, ale
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Copy link