Rozhodně ne na žádném rádobyfancy travelblogu. Místo tuctů selfie čekejte opravdové cestopisy, fotky jak ze žurnálu a spoustu inspirace i užitečných tipů. Kde to jde, nechybí podstatné informace pro naše následovníky. Nejdůležitější na každém textu je pak motivace: nesedět doma a vydat se na cestu… kamkoliv. Za humny nečíhá drak, ale zážitky.

O autorovi:
Kde to jsem?
Kde to jsem?
Filmař...
 

Na občanku mi napsali Jakub Venglář a kamarádi mě překřtili na Indiána. Věřím, že zážitky jsou to jediné, co nám nikdo (kromě Alzheimera) nemůže vzít. Proto se snažím žít tak, abych jednou, až mi eventuelně dojdou síly, měl na co vzpomínat. Po horách se toulám jak to jen jde, ale sem tam mě zastihnete pod zemí nebo při ultimate frisbee. V pracovním životě jsem filmař a ve volných chvílích pro každou špatnost. Zdá se, že letos budu pořádat pár akcí pod Instruktory Brno a sem tam i něco vyfotím nebo napíšu, jak můžete vidět tady na webu…

Další redaktoři:

Nerad bych se omezoval na tvorbu jednoho (šéf)redaktora. Pokud máte náměty na vlastní články, neváhejte se ozvat na email redakce: redakcezahorami.cz.

Přispěvatelé

Udržet Za horami.cz při čilém životě a zachovávat kvalitu obsahu stojí nemalé množství času, úsilí i peněz. Mrkněte na stránku s informacemi pro přispěvatele, abyste mohli ocenit, co pro čtenáře dělám.

Newsletter

Pokud nechcete minout nic důležitého, přihlašte se k odběru novinek. Poštovní holub se zastaví maximálně jednou měsíčně a přinese výběr nejlepších článků a pozvánky na akce, na kterých se Za horami.cz podílí. Vaši adresu nikomu nedám i kdybych ji měl bránit vlastním tělem.